E-shop Technika stlačeného vzduchu Škrtící, zpětné a pojistné ventily Plastové škrtící ventily
VENTIL 7660-A -

VENTIL 7660-A

Obj.číslo: 50358

Škrtící ventil se závitem BSPP (typ A) (-20/+80°C) 10 Bar


Skladem
491 Kč
s DPH: 594 Kč

Varianty:
VENTIL 7660-A -Škrť. vent. se záv. G 1/4 na had. 8 (typ A)
kód: 7660-0813
547 Kč
VENTIL 7660-A -Škrť. vent. se záv. G 1/8 na had.6 (typ A)
kód: 7660-0610
537 Kč
VENTIL 7660-A -Škrť. vent. se záv. M 3 na had.3 (typ A)
kód: 7660-0309
592 Kč
VENTIL 7660-A -Škrť. vent. se záv. M 3 na had.4 (typ A)
kód: 7660-0409
533 Kč
VENTIL 7660-A -Škrť. vent. se záv. M 5 na had.4 (typ A)
kód: 7660-0419
491 Kč
VENTIL 7660-A -Škrť. vent. se záv. M 5 na had.6 (typ A)
kód: 7660-0619
537 Kč

  dotaz k výrobku

      sdílejte

do oblíbených


VENTIL 7660-A catalog-item_2409470_img_15241210618009

Popis produktu

VENTIL 7660-A


Upřesnění parametrů pro VENTIL 7660-A

Materiál těsnění: NBR okroužek

Pracovní teplota: -20°C až +80°C

Použití produktu: Regulace přívodního množství vzduchu

Materiál vnitřní: Niklovaná mosaz, polyamid

Médium: Stlačený vzduch

Materiál produktu: Polyamid+mosaz



Kromě VENTIL 7660-A by Vás mohlo také zajímat



zpět  Zpět na další Škrtící, zpětné a pojistné ventily - Plastové škrtící ventily

Naposledy navštívené

VENTIL 7660-AVENTIL 7660-A
ESDMF*TL45ESDMF*TL45
RYCHLOUZÁVĚR HÁKRYCHLOUZÁVĚR HÁK
POY 3549POY 3549
DRINTEX MATKADRINTEX MATKA
PREFO KLEŠTĚPREFO KLEŠTĚ
ESHE*TL90ESHE*TL90
STANDARD IG SSSTANDARD IG SS
ESH*TAB LOCK SESH*TAB LOCK S
ESDM*TL45ESDM*TL45
CLIP TSCWCLIP TSCW
DRINTEX CAP MBDRINTEX CAP MB
BLOK VENTIL MSBLOK VENTIL MS
ESH*U MŮSTEKESH*U MŮSTEK
ESFG**NIESFG**NI