E-shop Příslušenství k hadicím Hadicové šroubení a redukce
REDUKCE AGK/IG SS -

REDUKCE AGK/IG SS

Obj.číslo: 30375

Redukce přímá vnější/vnitřní závit, krátká SS


Skladem
166 Kč
s DPH: 201 Kč

Varianty:
REDUKCE AGK/IG SS - nerez 316L PN 20 AR 5/4"/IG 1"
kód: RAG54-IG10/SS
217 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější AG 1.1/2"/vnitřní IG 1.1/4"
kód: RAG32-IG54/SS
323 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější AG 1.1/4"/vnitřní IG 1", nerez AISI 304
kód: RAG54-IG10/SS-304
240 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G 1.1/4"/vnitřní G 3/4"
kód: RAG54-IG34/SS
210 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G 2" / vnitřní G 1.1/4"
kód: RAG20-IG54/SS
441 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G 4"/vnitřní G3"
kód: RAG40-IG30/SS
1 443 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G1"/vnitřní G 3/4"
kód: RAG10-IG34/SS
166 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G2"/vnitřní G 1.1/2"
kód: RAG20-IG32/SS
441 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G2"/vnitřní G1"
kód: RAG20-IG10/SS
441 Kč
REDUKCE AGK/IG SS - vnější G3"/vnitřní G2"
kód: RAG30-IG20/SS
1 005 Kč

  dotaz k výrobku

      sdílejte

do oblíbených


REDUKCE AGK/IG SS catalog-item_2408877_img_16730125211148

Popis produktu

REDUKCE AGK/IG SS

Závitová redukce je určena k redukování palcových závitů jak vnějších, tak vnitřní.

Upřesnění parametrů pro REDUKCE AGK/IG SS

Pracovní teplota: -40°C až +350°C

Použití produktu: Závitová redukce

Médium: Voda a kapaliny

Materiál produktu: Nerez AISI 316 / 304



Kromě REDUKCE AGK/IG SS by Vás mohlo také zajímat



zpět  Zpět na další Hadicové šroubení a redukce

Naposledy navštívené

REDUKCE AGK/IG SSREDUKCE AGK/IG SS
STANDARD WATER TQFSTANDARD WATER TQF
HYDRATEC TEKNO/2SN FOREVERHYDRATEC TEKNO/2SN FOREVER
DRINKTEC PVC/SP ASODRINKTEC PVC/SP ASO
ESHT*TL-90° - Rychl. Temp-SecureESHT*TL-90° - Rychl. Temp-Secure
TK-MS SVĚRACÍ KROUŽEKTK-MS SVĚRACÍ KROUŽEK
PERROT SPOJKA VPPERROT SPOJKA VP
STANDARD MINI TRN-AB SQSTANDARD MINI TRN-AB SQ
DRINKTEC TRANSMETAL 10/SPLDRINKTEC TRANSMETAL 10/SPL
ZPĚTNÝ VENTIL CVPUZPĚTNÝ VENTIL CVPU
PERROT H HÁK TRNPERROT H HÁK TRN
MEMBRÁNOVÉ PLÁTNOMEMBRÁNOVÉ PLÁTNO
TANKER GSD HYPALONTANKER GSD HYPALON
STANDARD AG SSSTANDARD AG SS
WATER STAR WS-AABWATER STAR WS-AAB